Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPejabat Pendaftar


Adi Rani Soffian bin Abdul Rahman
Pemangku Pendaftar
E-mel :  pendaftar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 105

Pengiran Anak Sarimaya binti Pengiran Anak Haji Ibrahim
Kerani
E-mel :  sarimaya.ibrahim@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 100
________________________________________________________

BAHAGIAN PENTADBIRAN AM

Mohammad Azriman bin Sarbini
Penolong Pendaftar (Pentadbiran)
E-mel : azriman.sarbini@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 

Mawardi bin Haji Usman
Kerani
E-mel :  mawardi.usman@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Siti Noorafizan binti Haji Abdullah

Penyambut Tetamu/Operator
E-mel :  noorafizan.abdullah@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 100

Haslinah binti Awang Hassan
Pekerja Tingkat V
E-mel : haslinah.hassan@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 


UNIT PERJAWATAN
Hajah Martiniwati binti Haji Umar
Penolong Pensyarah
E-mel :  martiniwati.umar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Hajah Rahimah binti Haji Abdul Rahman
Kerani
E-mel :  rahimah.rahman@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277


UNIT PERSONEL
Dayangku Hajah Noorehsan binti Pengiran Haji Othman
Penyelia Pejabat
E-mel :  noorehsan.othman@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 

Haji Shahri bin Haji Ahmad
Kerani
E-mel :  shahri.ahmad@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 ext 100


UNIT PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA
Haji Ismail bin Haji Samsu
Penolong Pegawai Ugama
E-mel :  ismail.samsu@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277 ext 109

Surwarti binti Abdullah Labus
Pembantu Pejabat
E-mel :  surwarti.abdullah@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277




E-mel :  pentadbiran.kupusb@kupu-sb.edu.bn