Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksPejabat Bendahari

Adi Rani Soffian bin Abdul Rahman
Pemangku Bendahari
E-mel :  adi.rahman@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 

Hajah Salina binti Haji Saini
Penolong Pegawai Kewangan Tingkat II
E-mel :  salina.hjsaini@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Azimah binti Haji Musa
Kerani Kewangan
E-mel :  azimah.musa@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Siti Hidayatul Mu'minah binti Haji Mustafa
Penyelenggara Stor Tingkat I
E-mel :  hidayatul.mustafa@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Azeana binti Haji Muamad
Pekerja Tingkat I
E-mel :  azeana.muamad@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Nurul Hazimah binti Haji Musa
Pekerja Tingkat III
E-mel :  hazimah.musa@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 

Siti Maimunah binti Haji Osman
Pekerja Tingkat Khas
E-mel :  maimunah.osman@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Zuhairy bin Haji Jumat
Penyelenggara Stor Tingkat III
E-mel :  zuhairy.jumat@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Omarali bin Haji Abdullah
Pembantu Pejabat
E-mel :  omarali.hjabdullah@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277


E-mel :  kupusb.finance@kupu-sb.edu.bn