Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksBahagian Bangunan dan Pemeliharaan Kawasan

​​Pengiran Haji Sabarin bin Pengiran Haji Mohammad
Ketua Bahagian Bangunan
E-mel :  sabarin.mohd@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

UNIT ADUAN KEROSAKAN DAN KELENGKAPAN

Hamidoon bin Mat Noor
Pengendali Mesin Pembuat Plet Tingkat I
E-mel : hamidoon.matnoor@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Sabrihan bin Haji Johan
Penngendali Mesin Cetak Offset Tingkat I
E-mel :  sabrihan.johan@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277​

Muhammad Alif bin Hamdani
Pencuci
E-mel :  alif.hamdani@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Sa'eyah binti Maidin
Buruh
E-mel :  saeyah.maidin@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277​

Muhammad Asri bin Haji Aspar
Pekerja Tingkat V
E-mel :  asri.aspar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Haslinah binti Awang Hassan
Pekerja Tingkat V
E-mel : haslinah.hassan@kupu-sb.edu.bn​

UNIT STOR

Siti Hidayatul Mu'minah binti Haji Mustafa
Penyelenggara Stor Tingkat I
E-mel :  hidayatul.mustafa@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Mohammad Hasrah bin Awang Aman
Atendan Pelabuhan
E-mel : hasrah.aman@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

UNIT KENDERAAN

Abdul Rahman bin Haji Amai
Pemandu Kereta Tingkat II
E-mel :  abdrahman.amai@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Abdul Azim bin Haji Omar
Pemandu
E-mel :  azim.omar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277


PERKERANIAN

Mariani binti Haji Muhamad Noor
Buruh
E-mel :  mariani.noor@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277 



E-mel :  bangunan.kupusb@kupu-sb.edu.bn