Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Skip Navigation LinksBahagian Bangunan dan Pemeliharaan Kawasan

Pengiran Haji Sabarin bin Pengiran Haji Mohammad
Ketua Bahagian Bangunan
E-mel :  sabarin.mohd@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Haji Khairolhapshah bin Haji Serudin
Guru Ugama Terlatih
E-mel :  khairol.serudin@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Hamidoon bin Mat Noor
Pengendali Mesin Pembuat Plet Tingkat I
E-mel : hamidoon.matnoor@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Siti Hidayatul Mu'minah binti Haji Mustafa
Penyelenggara Stor Tingkat I
E-mel :  hidayatul.mustafa@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Mohammad Hasrah bin Awang Aman
Atendan Pelabuhan
E-mel : hasrah.aman@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Haji Mu'sin bin Haji Tengah
Pembantu Gerakan
E-mel : musin.tengah@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Muhammad Asri bin Haji Aspar
Pekerja Tingkat V
E-mel :  asri.aspar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Abdul Rahman bin Haji Amai
Pemandu Kereta Tingkat II
E-mel :  abdrahman.amai@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Abdul Azim bin Haji Omar
Pemandu
E-mel :  azim.omar@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Muhammad Alif bin Hamdani
Pencuci
E-mel :  alif.hamdani@kupu-sb.edu.bn
No. Tel : 2 236277

Ismail bin Haji Mohammad
Buruh
E-mel :  ismail.mohammad@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277


UNIT PEMELIHARAAN KOLEJ KEDIAMAN

Syed Faisal bin Syed Ibrahim Al Tahir
Penguasa Gerakan Pelabuhan
E-mel :  faisal.ibrahim@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Awang Roslan bin Haji Lias
Penolong Pegawai Laut
E-mel :  roslan.lias@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277

Haji Noradi Hishamuddin bin Haji Ahmad
Penolong Pegawai Kesejahteraan 
E-mel :  noradi.ahmad@kupu-sb.edu.bn
No. Tel :  2 236277


E-mel :  bangunan.kupusb@kupu-sb.edu.bn